נראה זקן מכפי גילו הכרונולוגי. אבל המבט בעניים צעיר מכפי גילו.

סימפטומים נפשיים- אינטליגנטי, טיפוס סמכותי - לא סובל שמישהו אומר משהו אחר, באופן כללי לא מתפרץ, אלא לאחר זמן רב. מרגיש פחות טוב בבוקר, קם עם מצב רוח רע.

מבנה: חזה צר, בטן תפוחה, רגליים רזות בחלק התחתון.

ילדים מטיפוס ליקופודיום - מראה מבוגר, חסרי תאבון, קמים עם מצב רוח רע. בלימודים יש להם חוסר ביטחון. מתאמצים ללמוד. יש להם צורך חזק להצליח.

מודליטי- החמרה בבוקר כאשר קם, ובין 4-8  אחר הצוהריים. מחמיר בחום. יש לו צורך באוויר צח. מחמיר גם כאשר מישהו מביע דעה מנוגדת או שונה משלו. ההטבה בתנועה, בהליכה. מרגיש טוב לאחר משקה חם, מזון חם.

סימפטומים כלליים- תחושות מעניינות, שרפה בין הכתפיים, תחושה של רגל אחת חמה ורגל אחת קרה. לעיטים לא סובל את הילדים שלו. מעדיף מזון מתוק וסוכר. סלידה מבצל, לעיתים לא אוהב מאכלי קמח. אוכל מעט כל פעם, אבל בא עם תאבון גדול.

סימפטומים מקומיים- בעיות יותר בצד ימין.

במערכת העיכול תופעת גזים מיד כאשר הוא אוכל, נפיחות בבטן, שחרור גזים אינו מקל עליו את הכאב. ליקופודיום משחרר את המכנסיים אחרי האוכל. בטן נפוחה בחלק התחתון. צרבות שנמשכות שעות ארוכות. גודש בפנים אחרי האוכל. מרגיש שהפנים שלו גדושות אחרי האוכל.
הראש - כאבי ראש בצד ימין, כאבים מעל עין ימין, אם לא אוכל בזמן -  חשוב לו לאכול בזמן.
מערכת הנשימה - נזלת כרונית במשך היום, אף חסום במשך הלילה.

עור - יש לו עור יבש וגבשושי.

הזעה צמיגה ובעלת ריח רע.

מערכת השתן והמין- שתן עכור עם חול אדמדם. אבנים בכליות. לנשים - יובש בוגינה. יש להן כאבים בשחלה ימנית. לגברים יש אימפוטנציה מבלי איבוד לבידו.

מינון 30CHפעם ביום או פעם בשבוע.