טיפוס אופטימי, נשען תמיד על משהו. הגופרית משתתפת במבנה החלבונים של רקמות החיבור, לייצור סחוס, חלק מרכיבים בדפנות כלי הדם - חלבון שנותן אלסטיות לכלי הדם. חלק חשב מחלבוני הציפורניים, העור והשיער. תפקיד אנרגטי - אנזימים שמשתתפים בתהליכים אנרגטים מסוגים שונים. משתתפת בתהליכים של נטרול רעלים.

תרופה אוניברסלית - 4800 סימפטומים, המטריה מדיקה הכי גדולה. שייכת לפוליקרסטים - תרופות בשימוש נרחב להרבה בעיות.

עור וריריות:

התחלפות בין בעיה פנימית וחיצונית. האברים הפנימיים: כבד וריאות מושפעים מסולפור. מערכת מחזור הדם. חסימה של דרכי ההפרשה. אם יש למישהו קדחת השחת, ונותנים לו אנטי היסטמינים, אנו חוסמים את ההפרשה.

לדוגמה:

קדחת השחת > דיכוי עם תרופות (קורטיזון) > הכנסת המחלה עמוק יותר >לריאות.

 

אפשרות נוספת: פגיעה במקום רחוק יותר כגון: העלמות המחזור.

אורח חיים חסר תנועה מזיק לסולפור. מכה פתאומית של קור או חום מזיקים לו. סולפור אוהב סוכר ומוצריו. טיפוס פעיל אופטימי, נטיה מגלומנית, טיפוס של פילוסוף, בכל מיני רמות. מציאותיים - חיים את היום יום. בזמן מחלה הוא יותר חלש ועצבני, יותר ביקורתי.

מודליטי.
 אין להם משהו מסוים. החמרה כאשר הם עומדים הרבה זמן. החמרה במים, הידרופוביה ילד בורח מהמקלחת. הבעיות העוריות מחמירות במים. גרד מחמיר במגע עם מים. לא אוהבים בריכה. החמרה בחום של המיטה. אמנם הקור מפריע לו, אבל החום של המיטה מפריע לו בכפות הידיים ובראש, לכן הם מוציאים את הרגליים מחוץ לשמיכה.

לסולפור החמרה ב- 11 בבוקר. הבטן ריקה, עלול להרגיש רעב עד כדי כאב,  חייב לאכול משהו.
משתפר -  אחרי הפרשות, כאשר מזיע או מפריש יש לו הטבה שיפור בתנועה, כאבים ראומטיים משתפרים בתנועה. משתפר באקלים יבש, שונא לחות.

סימפטומים כלליים.

מזון - אוהב מתוק, סוכר וממתקים אבל עשוי לאהוב גם מזונות מלוחים. תאבון בינוני. הצמא - צמא גדול, שותה הרבה ומזיע הרבה.

ריתמוס- הבעיות מופיעות בריתמוס שבועי, פעם בשבוע פעם בשבועיים. יש לו תופעות חיצוניות שמתחלפות עם בעיות פנימיות.

ההפרשות של סולפור, מאוד מסריחות ומגרות, יוצרות צריבה ואודם בפתחים. מזיע הרבה, בבית השחי ובמיפסעות. יש לו תחושת שריפה וצריבה, מופיעה לעיתים קרובות בלילה. קור מיטיב עם סולפור. יש לו בעיות: כבד, עור ואלרגיות למינן.

אינדיקציות קליניות:

בעיות עור, אלרגיות מכל מיני סוגים, יתר לחץ דם, בעיות בכבד, טחורים, כאבי ראש.