תרופה  בעלת הרכב פשוט ביותר:
כלנית - פולסטילה D6, סולפור D8, קורטיזון D18, תרופה חשובה לרקמות. פולסטילה מצויה גם בתרופות אחרות לרקמות כמו מוקוזה, טונסילה, ואכינצאה קומפוזיטום. לעידוד מערכת ההגנה, במצבים דלקתיים כרוניים, במיוחד ברקמות החיבורים. גם למחלת קרון - דלקת המעי הדק וקוליטיס - דלקת המעי הגס,  שבהן הטיפול בשלובים נוספים.
משתמשים בה לגרימת רגרסיה מהמחלות הנמצאות בשלב האקוטי -  . REACTION  PHASES-למניעת מעבר לשלב המחלות כרוניות ב - .DEPOSITION PHASESמחלות כגון קוליטיס, במצב אקוטי שלא יהפכו לכרוניות. השיטה הגרמנית היא מונעת מעבר ל.IMPREGNATION PHASES  שהוא שלב יותר חמור.
מקטינה רמה של פרולקטין.

תכונות רכיבי התרופה:

פולסטילהבעלת פעילות אנטי ווגאלית, עודף פעילות ווגאלית גורם הזזה ימינה בטבלה. מאזנת פעילות בעיקר ברמה רקמתית

סולפור, תרופה שיש לה הכי הרבה סימפטומים במטריה מדיקה. גורם להוצאת טוקסינים מהרקמות לכיוון אברי ההפרשה. סולפור כתרופה בודדת עלול לשחרר טוקסינים בכמות גבוהה ולגרום לתופעות לוואי. יכולת גבוהה לעורר תגובה - ראקטיביות, שהייתה קודם ירודה, או ירידה בויטליות, ולהפעיל מחדש את מנגנוני ההגנה של האורגניזם. לסולפור יש תכונה של מעודד דלקת. הסולפור מונע מצב אקטיבי להיהפך למצב כרוני.

קורטיזון,- חוסם את ההשפעה הווגלית (הווגאלית), מצמצם את היכולת הווגלית לגרום דיכוי של המצב הדלקתי, מונע מצבי בצקת. .(עצב הווגוס שייך למערכת העצבים הפארה-סימפאתטית)העצב הווגאלי. שאחראי בין היתר על קצב הלב

אינדיקציות לטיפול:
כשלם הוא מאד שימושי במצבים של :IMPREGNATION PHASES ו-DEPOSITION PHASES  . הפעולה העיקרית ברמת ה - MUCODERMAL.
חום תמידי  - 37.5 -  37, חום סוב פיברולי.
אחרי שפעת ממושכת, מצבים של בעיה בראות - אמפיזמה או ברונכיאקטזה. הרחבה של אחד מהברונכים, וגורם לדלקת קלה מקומית.
דלקת המעי הדק - קוליטס. בשילוב עם מוקוזה קומפוזיטום. (הוכחה ע"י ביופסיה)